Biz kimiz?

Biz bir aileyiz. Ailemizin üyeleri arasında bebekler, anneler ve hamilelik dönemindeki anne adayları, babalar ve dokuz doğuran baba adayları, çocuklar, anneanneler, babaanneler, dedeler, halalar, teyzeler, amcalar, dayılar, yengeler, eltiler, kayınbiraderler, abiler, ablalar ve daha niceleri var... Yani biz oldukça büyük bir aileyiz. Aramıza “kim olursan ol gel” ama fazla gürültü yapma lütfen, bebekleri yine zor uyuttuk!

Bebekleri çok sevmemiz bizim ailenin ortak özelliği. Bebekler hep gülsün, kahkahaları her daim kulaklarımıza çalınsın istiyoruz. Çünkü bu kahkahalar tuhaf bir şekilde bizi de çok mutlu ediyor ve ne de güzel mutluluk hemencik yayılıyor.

Bebekler kahkaha attıkça annelerin yüzü gülsün ki böylece babalar da hep mutlu olsun istiyoruz. Babaları zaten bebekleriyle en az anne kadar ilgilensin, bebek daha ilk günden babasıyla da tıpkı annesiyle kurduğu gibi kopmaz bir bağ kursun; aile nur topu gibi bir mutluluk yumağı olsun, nesilden nesile mal-mülkten önce mutluluk ve huzur miras bırakılsın istiyoruz.

Hepimiz bir gün bebektik ve mutlu bir bebeklik geçiren, sevgi-ilgi gören bebeklerin çok daha mutlu insanlar olduklarını biliyoruz. Bu yüzden hem annenin hem bebeğin hem de babanın sağlığını, huzurunu, hoşgörülü olmasını önemsiyor, kendimiz için ne istiyorsak herkes için aynısını istiyoruz.

Hafta hafta gebelik takibimizi düzenli yapıyor, hamilelikte beslenmemize dikkat ediyor, hamilelikte müzik dinlemeyi ihmal etmiyoruz.

Organik beslenmek kadar organik bağlar kurmak, organik aşklar yaşamak ve insanca bir hayat sürmek istiyoruz. “Daha güzel, daha mutlu, daha adil, sevgi dolu bir dünya için, barış için, insanlık için” hadi gel hep beraber el ele verelim istiyoruz.

Paylaşmayı seviyor, mutluluğumuzu dünyayla paylaşarak çoğaltmak istiyoruz. Her ne kadar mottomuz “savaşma seviş, mutlu bebekler yap” olsa da gerekirse çocuklar aşkına savaşmaya hazır bir aileyiz.