Mutlu Bebek Yetiştirme Formülleri

Bebek.Tv iç yapımı olan Feride Esen'le Mutlu Bebek Yetiştirme Formülleri serisinde, bir bebeği mutlu etmenin yollarını anlatan videolar yayınlıyoruz.

Bu videolarda; "bebeklerin mutlu, huzurlu ve sağlıklı olmaları adına ebeveynler neler yapabilir?" sorusuna cevap arıyoruz, bazı önerilerde bulunuyoruz.

Bebek fikri aklının bir köşesinde olanlar, hamileler, lohusalar, 2 yaş sendromuyla boğuşanlar, "bebeğimin üşüdüğünü nasıl anlarım" diyenler, "bebeğimle hangi oyunları oynamalıyım" diyenler, "sütüm artsın istiyorum" diyenler, "anne ve baba arasındaki iş bölümü ne işe yarar" diye merak edenler, kardeş kıskançlığı ile başa çıkmak isteyenler; dayılar, amcalar, halalar, dedeler, teyzeler, babaanneler, ananeler bir bebeği mutlu etmek için üzerime düşen nedir diye düşünenler bu videolar sizler için hazırlandı.

Bu arada Feride Esen doktor ya da psikolog değil o bir anne, deneyimlerini anlatabilen bir anne. Bir süzgeçten geçirdiği, işe yarar bilgilerini sizlerle paylaşıyor.

Bizimle birlikte mutlu bebek yetiştirme yolculuğuna çıkmak isteyen tüm annelerle yolumuza daha emin adımlarla devam edeceğiz.  Umutla, muhabbetle, sevgiyle…

Feride Esen'in sunduğu Söz Annede videolarına da göz atmayı unutmayın!

Bebeklerle İlgili

Paylaşmak istediğin videoların mı var?

VİDEONU YÜKLE, KANALINI OLUŞTUR